Державне агентство екологічних інвестицій України
03035, м.Київ, вул. Урицького, 35
повернутись 

21 липня 2014 року на черговому засіданні колегії Міністерства екології та природних ресурсів України було заслухано доповідь Голови Державного агентства екологічних інвестицій Романа Марголича щодо стану виконання проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій. 24.07.2014

21 липня 2014 року в приміщенні Мінприроди відбулось чергове засідання колегії Міністерства екології та природних ресурсів України на якому було заслухано доповідь Голови Державного агентства екологічних інвестицій Романа Марголича щодо стану виконання проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій.

 

За результатами обговорень члени колегії Мінприроди вирішили доручити Держекоінвестагенству забезпечити публічність інформації про стан реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій.

 

На виконання рішень Колегії Держекоінвестагенство оприлюднює список проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій, які реалізовані та по яких здійснюється фінансування, що забезпечить прозорість і публічність та в певній мірі прояснить ситуацію з «кіотськими коштами» і належним чином зніме багато питань, які виникають у громадськості та ЗМІ.

 

Інформацію розміщено за адресою

http://www.seia.gov.ua/seia/control/main/uk/publish/article/638035

 

 

версія для друку
повернутись