Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Прес-центр » Новини

Провідні фахівці Держекоінвестагентства візьмуть участь у Сороковому засіданні Допоміжних органів (SB 40), яке відбудеться у м. Бонн. 03.06.2014

З 4 по 15 червня 2014 року в м. Бонн, ФРН, відбудеться Сорокове засідання Допоміжних органів (SB 40), в якому від України візьмуть участь представники Державного агентства екологічних інвестицій України на чолі з Першим заступником Голови Держекоінвестагентства Ковалем М.І.

В рамках заходу буде проведене Сорокове засідання Допоміжного органу для консультацій з наукових питань та технологічних аспектів (SBSTA 40), Сорокове засідання Допоміжного органу з впровадження (SBI 40), п’ята частина другого засідання Спеціальної робочої групи щодо Дурбанської платформи з посилення дій (ADP 2.5).

Крім того, 5 та 6 червня 2014 року відбудуться 2 міністерські заходи:

-          Міністерський круглий стіл високого рівня стосовно підвищення амбіцій країн щодо зобов’язань за Кіотським протоколом (визначений Рішенням 1/СМР.8, пункт 10 - 5 червня.

-          Міністерський діалог високого рівня щодо Дурбанської платформи з посилення дій (визначений Рішенням 1/СР.19, пункт 7) - 6 червня.

Ці міністерські заходи дозволять країнам взяти участь в політичних дебатах, спрямованих на формування і сприяння процесу переговорів на політичному рівні, проведених на прозорій та загальній основі за участі всіх Сторін.

 

 

Катерина Кравченко

версія для друку