Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Діяльність » Проекти цільових екологічних (зелених) інвестицій

Інформація щодо стану розгляду, схвалення та реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій 23.05.2014

Станом на 22 травня 2014 р. Держекоінвестагентством розглянуто та схвалено 1803 проекти цільових екологічних (зелених) інвестицій, які відповідають вимогам чинного законодавства, в т.ч. постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2008 № 221.

За Договорами продажу одиниць (частин) установленої кількості викидів парникових газів (ОУК) з Японською стороною погоджено 817 проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій у 24 регіонах України загальною вартістю          4 738 млн. грн. та очікуваними щорічними скороченнями викидів парникових газів 172,9 тис. т СО2-екв.

Погоджені проекти, за якими триває реалізація, включені до Плану заходів для реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій за бюджетною програмою по КПКВК 6351020 «Державна підтримка заходів, спрямованих на зменшення обсягів викидів (збільшення абсорбції) парникових газів, у тому числі на утеплення приміщень закладів соціального забезпечення, розвиток міжнародного співробітництва з питань зміни клімату» на 2014-2015 роки, який в установленому порядку погоджений з Мінприроди, Мінфіном та Прем’єр-міністром України (лист від 07.05.2014 3589/3/1-14).

За Договором продажу ОУК з Іспанською стороною Держекоінвестагентством розглянуто, схвалено та направлено на погодження контрагенту попередньо відібрані сторонами проекти:

           проект зі збору та утилізації біогазу на існуючих полігонах ТПВ у містах Бердянськ, Мелітополь, Енергодар та Лисичанськ;

           проект з будівництва вітроустановок з метою створення автономного вітропарку для енергозабезпечення Дніпровського машинобудівного заводу у Дніпропетровській області;

           проект з виробництва та постачання теплової та електричної енергії за рахунок збору біогазу шляхом переробки тваринницьких органічних відходів у смт. Ворзель Київської області.

 

 

Глазков Богдан

версія для друку