Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Прес-центр » Новини

Відбулася робоча зустріч в рамках Проекту "Clima East: підтримка заходів з пом'якшення та адаптації в умовах зміни клімату для країн Східноєвропейського партнерства та Росії". 23.05.2014

20 – 23 травня відбувся візит групи міжнародних експертів Проекту «Clima East: підтримка заходів з пом’якшення та адаптації в умовах зміни клімату для країн Східноєвропейського партнерства та Росії» на чолі з  його керівником - Жолтом Ленгьялом.

Загальною метою зазначеного Проекту є надання підтримки державам регіону «Схід» Європейської політики добросусідства (включаючи Вірменію, Азербайджан, Білорусь, Молдову, Грузію та Україну) та Російській Федерації щодо удосконалення політики, стратегій та ринкових механізмів у сфері зміни клімату.

В рамках робочих зустрічей представників Проекту з фахівцями Держекоінвестагентства обговорювались загальні питання пов’язані з ходом реалізації проекту. Також, внесено ряд пропозиції, з боку Держекоінвестагентства, до його роботи. А саме: використання механізму надання експертних послуг в частині розробки основних  принципів державної політики у сфері зміни клімату; надання експертних послуг з питань вдосконалення інвентаризації викидів парникових газів у секторі ЗЗЛГ та врахування у робочій програмі Проекту положень Угоди Про Асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами-членами, з іншої.

 

 

1.JPG

 

4.JPG

 

3.JPG

 

6.JPG

 

 

 

Катерина Кравченко

версія для друку