Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Громадська Рада » Протоколи

Протокол від 08.10.2013 10.10.2013

Протокол засідання Установчих зборів з формування Громадської ради при Державному агентстві екологічних інвестицій України від 8 жовтня 2013 року

 

8 жовтня 2013                                                                   Орхуський центр, м.Київ

 

Присутні: запрошені - Перший заступник Голови ДАЕІ Пашко Ганна, представники ДАЕІ - Кравченко Катерина, Шевченко Олександр, Шліхта Валентин та представники громадських організацій -  Мартинюк Андрій (ГО «Екоклуб»), Єришева Антоніна (ВБФ «Громадська енергія»), Сторчило Марія (НЕЦУ), Шкуратов Олексій (ВГО «Асоціація агроекологів України»), Панькевич Марта (МБО «Екологія – Право - Людина»), Доценко Ігор (Наукова ГО «Комітет біологічної безпеки»), Воробйов Андрій (Причорноморське регіональне відділення міжнародної академії біоенерготехнологій), Ковалевський Володимир (Всеукраїнське галузеве об’єднання організацій роботодавці хімічної промисловості»), Чижмакова Наталія (ВЕГО «МАМА-86»), Радченко Тамара (Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»), Куруленко Святослав (Спілка екологічних аудиторів України)

Порядок денний:

1. Вибори Голови установчих зборів та секретаря;

2. Звіт Голови Громадської ради про роботу Громадської ради, що складає повноваження;

3. Звіт ініціативної групи;

4. Обрання складу Громадської ради.

СЛУХАЛИ:

Куруленка Святослава, Голову Громадської ради при ДАЕІ попереднього скликання, який запропонував обрати Мартинюка Андрія – головою установчих зборів, а Чижмакову Наталію – секретарем.

Голосували:

 «за» - 11, «проти» - 0, «утрималися» - 0.

ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ обрати головою установчих зборів Мартинюка Андрія, а Чижмакову Наталію – секретарем.

СЛУХАЛИ

Звіт Куруленка Святослава, Голови Громадської ради при ДАЕІ, що складає повноваження, про роботу у 2011-2013 рр.

Громадська рада була утворена 5 липня 2011 р. та працювала по теперішній час. Згідно з встановленим порядком проведення засідань, вони проводилися 1 раз в 2 місяці. Громадська рада працювала згідно з прийнятими на своїх засіданнях планами роботи відповідно на 2011, 2012 та 2013 рр. Делегатом від ДАЕІ до Громадської ради був Варга Іван Іванович, Перший заступник Голови ДАЕІ, який чудово організував участь фахівців агентства у засіданнях Громадської ради та інформування про поточну роботу агентства. Всього у 2011-2012 рр. було проведено 11 засідань, були розглянуті питання виконання рішень конференції сторін РКЗК ООН, розробці планів адаптації до змін клімату на національному та регіональному рівнях, аналізу стану проведення Агентством консультацій з громадськістю, результатів впровадження проектів за схемою «зелених» інвестицій (більш докладно з роботою Громадської ради можна ознайомитися в протоколах засідань Громадської ради, що оприлюднені на сайті ДАЕІ). Крім того, члени Громадської ради брали участь та організовували круглі столи, наприклад, круглий стіл «Діалог у пошуку сучасних підходів до запобігання та подолання наслідків зміни клімату», 26 квітня 2013 р. Пан Куруленко подякував всім членам Громадської ради та дав поради з покращення проведення ДАЕІ консультацій з громадськістю та стану оприлюднення документів ДАЕІ, а також дав пораду майбутній Громадській раді щодо розробки регламенту підготовки засідань Громадської ради.

Виступили: Шевченко О., Єришева А., Доценко І., які у тому числі запропонували взяти до відома звіт про роботу Громадської ради, що складає повноваження,  у 2011-2013 рр.

 Голосували:

 «за» - 11, «проти» - 0, «утрималися» - 0.

ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ: взяти до відома звіт про роботу, подякувати членам Громадської ради, що складає повноваження за проведену роботу.

СЛУХАЛИ:

Звіт голови ініціативної групи Кравченко Катерину, представника ДАЕІ про підготовку до установчих зборів. Ініціативною групою було проведено відповідну підготовчу роботу. Станом на 7 жовтня 2013 року до ініціативної групи надійшли заяви про участь в установчих зборах від 12 інститутів громадянського суспільства. Усі отримані заяви відповідають вимогам Постанови № 996. Засідання ініціативної групи відбулося 7 жовтня 2013 р., протокол засідання ініціативної групи додається.  Пані Катерина висловила подяку членам Громадської ради при ДАЕІ, що складає повноваження за плідну та творчу роботу.

Виступили: Чижмакова Н., яка запропонувала схвалити звіт ініціативної групи.

Голосували:

 «за» - 11, «проти» - 0, «утрималися» - 0.

ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ: схвалити звіт ініціативної групи.

СЛУХАЛИ

Єришеву Антоніну, члена ініціативної групи, яка запропонувала затвердити кількісний склад Громадської ради в кількості 16 чоловік.

Виступили: Куруленко Святослав, Шкуратов Олексій, Панькевич Марта

Голосували:

«за» - 11, «проти» - 0, «утрималися» - 0.

ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ: затвердити склад громадської ради в кількості 16 громадських організацій.

СЛУХАЛИ

Мартинюка Андрія, Голову установчих зборів, який запропонував всім представникам організацій, що подали заяви про включення до складу Громадської ради представити коротко себе та організацію, а також після представлення, поставив на голосування питання щодо включення до Громадської ради при Держекоінвестагентстві всіх організацій, що подали відповідні заяви.

Виступили: Мартинюк Андрій (ГО «Екоклуб»), Єришева Антоніна (ВБФ «Громадська енергія»), Сторчило Марія (НЕЦУ), Шкуратов Олексій (ВГО «Асоціація агроекологів України»),  Панькевич Марта (МБО «Екологія – Право - Людина»), Доценко Ігор (Наукова ГО «Комітет біологічної безпеки»), Воробйов Андрій (Причорноморське регіональне відділення міжнародної академії біоенерготехнологій), Ковалевський Володимир (Всеукраїнське галузеве об’єднання організацій роботодавці хімічної промисловості), Чижмакова Наталія (ВЕГО «МАМА-86»), Радченко Тамара (Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»), Куруленко Святослав (Спілка екологічних аудиторів України), які коротко представили свої організації. Куруленко Святослав представив Український союз промисловців та підприємців, так як Колмиков Юрій у відрядженні за кордоном і доручив Куруленко Святославу представити УСПП.

Голосували:

«за» - 11, «проти» - 0, «утрималися» - 0

 

ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ:

До Громадської ради увійшли:

1.     Мартинюк Андрій, Громадська організація «Екоклуб»

2.     Єришева Антоніна, Всеукраїнський благодійний фонд «Громадська енергія»

3.     Сторчило Марія, Національний екологічний центр України

4.     Шкуратов Олексій, Всеукраїнська громадська організація «Асоціація агроекологів України»

5.     Городецька Наталія, Міжнародна благодійна організація «Екологія – Право - Людина»

6.     Доценко Ігор, Наукова громадська організація «Комітет біологічної безпеки»

7.     Воробйов Андрій, Причорноморське регіональне відділення міжнародної академії біоенерготехнологій

8.     Ковалевський Володимир, Всеукраїнське галузеве об’єднання організацій роботодавці хімічної промисловості

9.     Чижмакова Наталія, Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86»

10.    Радченко Тамара, Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»

11.    Куруленко Святослав, Спілка екологічних аудиторів України

12.    Колмиков Юрій, Український союз промисловців та підприємців

 

Голова установчих зборів                                                              Мартинюк Андрій                                                                       
Секретар установчих зборів                                                        Чижмакова Наталія                                                                                                       

 

версія для друку