Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Доступ до публічної інформації » Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Наказ "Про затвердження Переліку відомостей, що містять службову інформацію у Держекоінвестагентстві" 14.10.2013

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЕКОЛОГІЧНИХ ІНВЕСТИЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

м. Київ

„ 14 ”  10   2013 р.                                                                                                                                            198

 

Про  затвердження Переліку відомостей,

що містять  службову інформацію у

Держекоінвестагентстві

 

     Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”, Указу Президента України “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”, постанови Кабінету Міністрів України від 27.11.1998 № 1893 “Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання  документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію”,

НАКАЗУЮ :

1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у Державному агентстві екологічних інвестицій України,  що додається.

2. Керівникам    структурних   підрозділів   Держекоінвестагентства забезпечити  дотриманням вимог Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію у Державному агентстві екологічних інвестицій України, затвердженої наказом Держекоігвестагентства   від 14.10. 2013 року № 195.

                3. Відділу документального забезпечення та контролю Департаменту  бухгалтерського обліку, фінансового планування  та забезпечення діяльності (Роїк Н.І.) ознайомити з цим наказом  керівників самостійних структурних підрозділів Держекоінвестагентства.

4.  Відділу  зв’язків з громадськістю та засобами  масової інформації  (Кравченко К.П.) розмістити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у Держекоінвестагентстві, на веб-сайті Держекоінвестагентства.

5.    Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Голова                                                                підпис                                   Д. Гончаренко

 

 

 

 

 

Додаток до Наказу:

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Держекоінвестагентства

від 14.10.2013  № 198

 

 

Перелік відомостей,

що становлять службову інформацію

у Державному агентстві екологічних інвестицій  України

 

1. Відомості, які містяться в експлуатаційній документації на програмні засоби та комплексну систему захисту інформації в автоматизованій системі.

 

2. Зведені відомості щодо паролів доступу до серверів та персональних комп’ютерів.

3. Матеріали і документи з грифом обмеження доступу “Для службового користування”, надані у володіння, користування чи розпорядження Держекоінвестагентства або підпорядкованим установам державними органами, організаціями, установами чи  підприємствами України, а також документи Держекоінвестагентства, що містять службову інформацію інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

         4.  Відомості, умови конфіденційності яких передбачені договорами, контрактами, угодами Держекоінвестагентства та підприємствами, що входять до сфери управління Держекоінвестагентства.

 

 

 

 

версія для друку