Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Громадська Рада » Протоколи

Протокол від 21.12.2012 21.12.2012

Протокол засідання Громадської ради при Держекоінвестагентстві

 

21 грудня 2012 р.                                                                               м. Київ, Орхуський центр

 

Присутні на засіданні: члени Громадської ради, запрошені представники ДАЕІ та громадських організацій «Інституту промислової екології» та інших, всього 22 учасників.

Присутні з правом ухвального голосу: 12 чол. (Куруленко Святослав (2 голоси, доручення від Ковалевського Володимира), Єременко Ілля (2 голоси, доручення Мартинюка Андрія та Булгакової Мар’яни),  Желєзний Андрій (2 голоси, доручення від Городецької (Шпег) Наталії), Колмиков Юрій, Чижмакова Наталія, Єришева Антоніна, Роговенко Людмила (доручення від Радченко Тамари), Верхман Юрій (доручення від Ніколаєвої Оксани), Хворов Михайло).

Загалом присутніх 12 (дванадцять) із 17 (сімнадцяти) членів Громадської ради. Чергове засідання Громадської ради при Держекоінвестагентстві правомочне.

 

 Порядок денний

Куруленко С.С. запропонував затвердити наступний порядок денний засідання, згідно з планом роботи на 2012:

1. Результати 18-ої Конференції сторін РКЗК ООН та 8-ої Зустрічі Сторін Кіотського протоколу.

2. Підведення підсумків діяльності Громадської ради в 2012 році та обговорення плану роботи ради на 2013 рік.

3. Різне

Вирішили: затвердити порядок денний засідання. Установити регламент для доповідачів до 15 хв., на запитання та відповіді - 5 хв.

Голосували: «за» – 12; «проти» - 0; «утрималися» - 0

 

По 1 питанню порядку денного слухали:

 

Голова ДАЕІ Володимир Якубовський розповів про участь делегації України у 18-ій Конференції сторін РКЗК ООН та 8-ій Зустрічі Сторін Кіотського протоколу та про результати цих Зустрічей. З інформацією щодо участі делегації України та подальших кроків нашої країни можна ознайомитися на сайті Мінприроди: http://www.menr.gov.ua/content/article/11739. Пан Якубовський подякував представникам Громадської ради за надані пропозиції та точки зору для формування позиції України щодо другого періоду Кіотського протоколу. Та додав, що ця позиція формувалася виключно, в рамках національних інтересів України.

 

У виступах, обговоренні, запитаннях та відповідях  взяли участь представники ДАЕІ Варга І.І., Коваль М.І., Трофімова І.В., Шевченко О.В., Чиженко М.І. та члени Громадської Ради Єришева А.І., Сторчило Марія, Желєзний А., Хворов М., Іванець В.  та Куруленко С.С. Зокрема зазначалося, що в Україну поступили біля 1 млрд. євро інвестицій, та по Донецькій області відбулося скорочення використання газу на 20% завдяки впровадженим заходам із енергозбереження. Підкреслювалося, що незважаючи на не зовсім втішні результати Зустрічей Сторін для України, наша країна повинна сконцентруватися на розвитку внутрішньому ринку торгівлі викидами. ДАЕІ було рекомендовано також підготувати та розмістити на своєму веб-сайті інформацію для представників бізнесу з роз’ясненнями щодо подальшої роботи з бізнесом, у зв’язку з прийнятими на Зустрічі Сторін рішень.

Учасники засідання дійшли згоди, що Україна  і надалі буде послідовною у напрямку боротьби з глобальною зміною клімату, проте зараз, важливо визначитися зі шляхом, яким країна буде рухатися до цієї мети.

Вирішили:

1. Інформацію взяти до відома

2. Подякувати представникам ДАЕІ за надану інформацію.

 

Голосували: «за» – 12; «проти» - 0; «утрималися» - 0

По 2 питанню порядку денного слухали:

Голову ГР Куруленко С.С. щодо підсумків роботи Громадської ради та проекту плану роботи на 2013 рік.

Пан Куруленко С.С. доповів роботу Громадської ради та представив проект плану роботи на 2013 р. Загалом відбулося 7 засідань ГР, у тому числі 1 позачергове присвячене обговоренню пропозицій Робочої групи неурядових екологічних організацій України позиції України на 18-тій Конференції Сторін Кіотського протоколу та 8-ї Рамкової Конвенції ООН. Робота проходила згідно з планом на 2012 рік. Представник ДАЕІ Кравченко К. подякувала членам ГР за плідну роботу та побажала успіхів у Новому році.

 

На 2013 рік підготовлений проект плану роботи на перше півріччя у звязку із закінченням каденції ГР та виборами нових членів. Члени Громадської ради Булгакова М., Кравченко О. та Матинюк А. надали свої письмові пропозиції до плану роботи, які були враховані в проекті.

 

Хворов М.М. запропонував на засіданні доповнити проект плану пунктом «Інформація щодо стану організації і реалізації внутрішнього ринку торгівлі викидами».

 

Вирішили:

1. Затвердити проект плану роботи ГР на 2013 рік (додається).

 

 Голосували: «за» – 12; «проти» - 0; «утрималися» - 0

 

 3. Різне.

Голова ГР Куруленко С.С. привітав членів ГР з наступаючим Новим Роком та Різдвом та побажав всім успіхів, наснаги та здоровя. У свою чергу члени ГР також привітали Куруленка С.С із наступаючими святами та побажали всього самого найкращого.

 

 

Голова Громадської ради                                                                   С.С.Куруленко                             

 

Секретар                                                                                     Н.А.Чижмакова         

 

 

Н.А.Чижмакова

версія для друку