Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Прес-центр » Анонси

З 12 до 14 червня в Києві у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" відбудеться триденний міжнародний відкритий семінар "Збережемо клімат разом". 23.05.2013

Анонс.

Міжнародний українсько-японський проект: «Збережемо клімат разом».

 

З 12 до 14 червня в Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться триденний міжнародний відкритий семінар «Збережемо клімат разом». Цей широкомасштабний проект покликаний привернути увагу влади та всіх зацікавлених сторін до нагальних питань в сфері екології та запобігання зміні клімату.

Захід націлено на популяризацію японських енергозберігаючих екологічних технологій, удосконалення законодавчої бази України для реалізації концепції сталого розвитку, сприяння впровадженню сучасних енергозберігаючих екологічних технологій, обмін досвідом та популяризація сучасних знань у сфері запобігання зміні клімату та адаптації до неї.

Формат заходу передбачає спеціалізовану експозицію інноваційних технологій в галузі енергозбереження; семінари-тренінги із залученням японських експертів з питань національної системи інвентаризації ВПГ, адаптації до зміни клімату, енергозбереження у будівництві, енергетиці, металургії, сільському господарстві; круглі столи за участі представників країн-донорів та міжнародних організацій, а також органів влади (центральних, регіональних).

Захід включає у себе наступні семінари:

12 червня - «Застосування методів енергетичного менеджменту з метою підвищення ефективності енерговикористання»,

13 червня -  «Енергетичний аудит: прилади, приклади, методирозрахунку»;

14 червня - «Енергоефективність у будівляхприклади енергоефективних заходів»; «Енергоефективність у комунальномусекторіприклади енергоефективних заходів»; 

На завершення міжнародного проекту «Збережемо клімат разом» відбудеться заключний дводенний семінар:

17-18 червня - «Технології горіння та утилізації теплоти. Практичні приклади в промисловості»;  «Технології горіння та утилізації теплоти. Практичні приклади на електростанціях».

В рамках семінарів-тренінгів буде відбуватися діагностування функціональних характеристик японських технологій із захисту навколишнього природного середовища.

 

У роботі семінарів братимуть участь представники:

  органів державного управління та місцевого самоврядування;

  українських підприємств, на яких реалізовувались проекти гнучких механізмів Кіотського протоколу (великі гірничі, машинобудівні, металургійні, енергетичні, цементні підприємства);

  японських та українських підприємств, які пропонують зелені та енергозберігаючі технології;

  українсько-японського центру НТУУ «КПІ»; науково-дослідних інститутів; профільних асоціацій; громадських організацій; галузевих видань.

 

Окрім цього, в рамках зазначеного проекту будуть проводитись одноденні регіональні семінари – тренінги та міжнародний відкритий семінар у м. Києві. Передбачається, що за умови залучення представників органів виконавчої влади, промисловості, підприємництва, наукових установ та засобів масової інформації, проведення заходу значною мірою сприятиме формуванню екологічної свідомості, а також просуванню в Україні сучасних енергоефективних та енергозберігаючих технологій.

 

Зокрема, з 31 травня по 07 червня відбудеться ряд регіональних семінарів:

31 травня - «Енергозбереження в будівництві» (м. Харків, готель «Національ»);

03 червня - «Енергоефективність у промисловості» (м. Донецьк, готель «Ліверпуль»);

05 червня - «Енергоефективність в енергетиці» (м. Хмельницький, готель «Центральний»);

07 червня - «Енергоефективність у сільському господарстві» (м. Івано-Франківськ, готель «Станіславів»);

 

З докладною інформацією про семінар  «Збережемо клімат разом» можна ознайомитись на сайті www.save-climate.org.ua.

 

 

Катерина Кравченко

версія для друку