Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Прес-центр » Анонси

Анонс: Міністр екології та природних ресурсів України Едуард Ставицький озвучить офіційну позицію України щодо участі у другому періоді Кіотського протоколу. 06.12.2012

6 грудня під час засідання високого рівня, в рамках 18 Конференції Сторін Рамкової Конвенції ООН зі зміни клімату відбудеться офіційний виступ Міністра екології та природних ресурсів України Ставицького Едуарда. У своєму виступі міністр озвучить офіційну позицію України щодо участі держави у другому періоді Кіотського протоколу.

Окрім того, пан Ставицький проведе ряд робочих зустрічей з представниками інших країн, протягом яких буде обговорено участь України у другому періоді Кіотського протоколу, питання переносу невикористаних квот на другий період  та можливі форми співробітництва, які будуть стимулювати низькі викиди парникових газів та кліматичну стійкість у тому вигляді, який дозволить забезпечити безперевний прогрес у напрямку стійкого економічного та соціального розвитку  країн.

У зустрічах також візьме участь Голова державного агентства екологічних інвестицій Якубовський Владислав та провідні експерти у кліматичному секторі.

Нагадаємо, що у світовій кліматичній конференції бере участь делегація України, до складу якої входять представники центральних органів виконавчої влади, відповідальних за формування і реалізацію державної політики з питань зміни клімату, зокрема Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства екологічних інвестицій, народні депутати, провідні галузеві експерти.

 

 

djn.JPG

 

 

 

 

Катерина Кравченко

версія для друку