Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Прес-центр » Змі про нас

Газова залежність та альтернативні джерела енергопостачання 15.11.2012

 

Голова Держекоінвестагентства Владислав Якубовський взяв участь у дискусії з приводу газової залежності України та розвитку альтернативних джерел енергопостачання у якості гостя програми «Досвід».

Зокрема він зазначив, що реалізація проектів за схемою зелених інвестицій та проектів спільного впровадження в рамках реалізації гнучких механізмів Кіотського протоколу, спрямовані не лише на скорочення викидів парникових газів, а й на забезпечення енергозбереження, шляхом модернізації виробництва та впровадження новітніх енергозберігаючих технологій. Мова йшла про можливість скорочення використання енергоресурсів дякуючи здійсненню теплосанації об’єктів соціальної інфраструктури.

                «Заходи з теплосанації будівель дозволять бюджетним закладам скоротити до 30% витрати паливно-енергетичних ресурсів під час опалювального періоду: за підрахунками, крім скорочення викидів парникових газів, такі проекти дадуть можливість щорічно економити 32,5 тис. т кам’яного вугілля або 36,4 млн. м3 природного газу».

 

Програма «Досвід», 15 листопада 2012 року. Тема: «Газова залежність та альтернативні джерела енергопостачання»

 

Перший національний телеканал

версія для друку