Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Діяльність » Міжнародна діяльність

Україна та Іспанія визначилися з проектами за Схемою зелених інвестицій 12.09.2012

11 вересня 2012 року відбулося засідання Наглядового комітету Договору купівлі-продажу одиниць (частин) установленої кількості від  25 листопада 2009 року.

Під час зазначеного засідання Голова Держекоінвестагентства Якубовський В. Б. поінформував іспанську сторону щодо національних механізмів реалізації проектів та останніх змін в законодавстві України щодо використання коштів отриманих від продажу одиниць (частин) установленої кількості відповідно до статті 17 Кіотського протоколу.

Разом з цим, сторони обговорили технічну документацію потенційних проектів, та з урахуванням спеціальних вимог до проектів, зазначених в Настановах з озеленення до Договору, визначили перелік проектів, які мають бути реалізовані в рамках виконання Україною своїх міжнародних зобов’язань.

Планується, що до кінця 2012 року проекти будуть затверджені відповідно до національної процедури, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2008 № 221 та перейдуть в практичну стадію реалізації на початку 2013 року.    

 

 

Катерина Кравченко

версія для друку