Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Про Держекоінвестагентство » Антикорупційна політика

Звіт за I півріччя 2012 року 30.07.2012

     Головним спеціалістом з питань запобігання та протидії корупції проводиться роз’яснювальна (консультаційна) робота з працівниками Держекоінвестагентства стосовно необхідності заповнення та подання Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік з урахуванням методичних рекомендацій затверджених Наказом  Міністерства фінансів України N 175 від 09.04.2001р. На виконання вимог Закону у встановлені строки забезпечено розміщення відомостей зазначених у декларації про доходи витрати та зобов`язання фінансового характеру за 2011 рік в газеті „Урядовий кур`єр” керівництва Держекоінвестагентства.

 

     Спільно з кадровою службою Держекоінвестагентства організовано проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад пов`язаних із виконанням функцій держави відповідно до Указу Президента України від 25 січня 2012 року № 33/2012 „ Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад пов`язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування”.

 

     З урахуванням методичних рекомендацій затверджених Наказом Головдержслужби від 26 грудня 2007 року № 337 визначено основні структурні підрозділи Держекоінвестагентства які мають високий ризик можливих проявів корупції та виникнення конфлікту інтересів.

 

     Аналізуючи проекти рішень (рішення) зазначених підрозділів зловживання службовими повноваженнями або інші корупційні правопорушення не виявлено.

 

     Скарг та повідомлень на дії або бездіяльність працівників Держекоінвестагентства на електронну адресу головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції розміщену на веб-сайті не надходило.

 

версія для друку