Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Нормативно-правова база » Обговорення проектів документів

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. N 206" 30.07.2012

1. Стислий зміст проекту 

Проектом пропонується затвердження нової редакції Порядку підготовки, розгляду, схвалення та реалізації проектів, спрямованих на скорочення антропогенних викидів або збільшення поглинання парникових газів, що дозволить належним чином реалізувати статтю 6 Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.

    

2. Назва структурних підрозділів, що розробляли проект акта, адреса та телефони

Відділ спільного впровадження Департаменту міжнародного співробітництва, спільного впровадження та обліку парникових газів та Відділ правового забезпечення Державного агентства екологічних інвестицій, тел.

59491-16, 594-91-23, адреса: Державне агентство екологічних інвестицій,  вул. Митрополита В. Липківського, буд. 35, м. Київ, 03035.

 

3. Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного  впливу

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. N 206» з 30 липня 2012 року розміщено на веб-сайті Державного агенства екологічних інвестицій за адресою: www.neia.gov.ua.

 

4. Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань та спосіб їх надання

Зауваження та пропозиції від фізичних осіб та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються розробником проекту акта протягом 1 місяця з дня оприлюднення відповідного  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу електронною поштою на адресу: shevchenko@seia.gov.ua (Відділ спільного впровадження) та на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11.

 

 

Голова                                                                         В. Якубовський

 

версія для друку