Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Нормативно-правова база » Нові проекти документів

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 р. № 221" 22.07.2010

1. Стислий зміст проекту 

         Проектом акта вносяться зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 р. № 221» шляхом викладення Порядку, затвердженого зазначеною постановою у новій редакції, що дозволить належним чином виконувати вимоги Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.

    

2. Назва структурних підрозділів Нацекоінвестагентства, що розробляли проект акта, адреса та телефони

         Департамент розвитку екологічного ринку, Департамент правової та організаційної роботи, тел. 594-91-10,  594-91-16,  адреса: Нацекоінвестагентство, вул. Урицького, 35, м. Київ, 03035.

 

3. Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу

          Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 р. № 221» з 22 липня 2010 року розміщено на веб-сайті Нацекоінвестагентства за адресою: www.neia.gov.ua.

 

4. Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань та спосіб їх надання

Зауваження та пропозиції від фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються розробником проекту акта протягом 1 місяця з дня оприлюднення відповідного проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу електронною поштою на адресу: Turchynets@neia.gov.ua та на адресу Держкомпідприємництва: вул. Арсенальна 9/11, м. Київ, 01011.

 

версія для друку