Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Про Держекоінвестагентство » Антикорупційна політика

План роботи з питань запобігання та протидії корупції на перше півріччя 2011 року 31.01.2011

Назва заходу

Розгляд питання виконавської дисципліни на засіданнях колегії Нацекоінвестагентства

Забезпечення виконання п. 1 постанови Кабінету Міністрів України «Питання забезпечення реалізації статті 19 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», затвердженої Кабінетом Міністрів України від 15.09.2010 № 849

Підготовка та подання заступнику Міністра Кабінету Міністрів – Урядовому уповноваженому з питань антикорупційної політики щомісячної звітності про осіб, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, та вжиття заходів щодо протидії корупції 

Контроль за дотриманням виконання вимог законодавства та наказу Нацекоінвестагентства від 17 травня 2010 року №66 „Про затвердження Порядку організації контролю за виконанням документів”

Участь у роботі щодо виконання Указу Президента України „Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади” від 09.12.2010 №1085 та розпорядження КМУ „Про утворення комісії з проведення реорганізації та ліквідації деяких центральних органів виконавчої влади” від 10.12.2010р. №2219-р з метою забезпечення дотримання Кодекс законів про працю України та антикорупційного законодавства.

Забезпечення виконання п.1 постанови Кабінету Міністрів України „Питання забезпечення реалізації статті 19 Закону України „Про засади запобігання та протидії корупції” затвердженої Кабінетом Міністрів України від 12.09.2010 №849

Ознайомлення працівників з новим законодавством у сфері запобігання та протидії корупції

Надання роз’яснень працівникам  Нацекоінвестагентства стосовно порядку заповнення форми Декларації про доходи, зобов’язання фінансового характеру та майновий стан державного службовця (наказ Мінфіну України від 06.03.97 №58).

Обговорення з окремими структурними підрозділами Нацекоінвестагентства необхідності дотримання вимог наказу Головдержслужби від 23 жовтня 2000 року №58 „Про затвердження Загальних правил поведінки державного службовця” з метою підвищення іміджу державних службовців.

Проведення з працівниками бесіди на тему „Конфлікт інтересів – причини виникнення, шляхи протидії та запобігання”. (керуючись законодавством та методичними рекомендаціями з питань запобігання та протидії корупції (Наказ Головдержслужби від 22.12.2007 № 337)

Участь у роботі колегії Нацекоінвестагентства з обговорення питання про підсумки роботи та шляхи підвищення ефективності роботи з працівниками щодо дотримання ними вимог антикорупційного законодавства.

Проведення антикорупційної експертизи проекту наказу „Про затвердження Положення про Державне агентство екологічних інвестицій України”

Проведення антикорупційної експертизи  нормативних документів (в т.ч. господарських договорів) розроблених структурними підрозділами  Нацекоінвестагентства

Проведення антикорупційної експертизи  нормативних  документів, що надійшли на погодження до Нацекоінвестагентства від інших центральних органів виконавчої влади 

Контроль за дотриманням вимог Закону «Про боротьбу з корупцією», та з метою виявлення (недопущення) можливості виникнення конфлікту інтересів при розгляді та погодженні документів для отримання листа-підтримки та листа-схвалення за проектами спільного впровадження згідно з наказом Нацекоінвестагентства від 25.06. 2008 № 32, наказом Нацекоінвестагентства від 25.06. 2008 № 33. 

Участь у засіданні комітету з конкурсних торгів з метою запобігання та протидії можливим  проявам корупційних правопорушень. 

Участь у засіданнях Міжвідомчої робочої групи Нацекоінвестагентства, з метою дотримання антикорупційного законодавства та усунення можливих проявів корупції.

Забезпечення, у разі потреби, проведення спеціальної перевірки відомостей, за письмовою згодою особи, яка претендує на заняття посади державного службовця, у тому числі щодо відомостей поданих особисто

Участь у засіданнях конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади державних службовців з метою запобігання та протидії можливим проявам корупційних правопорушень.

Забезпечення розміщення на веб-сайті Нацекоінвестагентства інформації про вжитті заходи щодо запобігання та протидії корупції.

Інформування громадськості з питань основної  діяльності (окрім конфіденційної та інформації з обмеженим доступом) Нацекоінвестагентства шляхом розміщення такої інформації на офіційному веб-сайті та в ЗМІ .

 

версія для друку