Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Про Держекоінвестагентство » Плани

Виконання Плану заходів щодо реалізації у 2011 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства 19.01.2012

Виконання Плану заходів щодо реалізації у 2011 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства.

 

На виконання розпорядження КМУ від 21.11.2007 р. № 1035 – р «Про схвалення Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства» (зі змінами, внесеними розпорядженням КМУ від 22.07.2009 р. № 858–р) Держекоінвестагентство надає інформацію про проведену в цьому напрямку роботу у 2011році.

З метою налагодження системного діалогу Держекоінвестагентства і громадськості, підвищення якості підготовки та прийняття рішень з важливих питань що стосуються діяльності Держекоінвестагентства протягом року активно діяла Громадська рада при Держекоінвестагентстві. Протягом звітного періоду відбулось 7 засідань Громадської ради. Участь у засіданнях приймали не лише представники громадських організацій а й представники Верховної ради України, освітніх закладів м.Києва, засобів масової інформації, міжнародних екологічних організацій.

Також відбувалися зустрічі керівництва Держекоінвестагентства з представниками бізнесу та громадськості щодо розгляду проблемних питань в діяльності Держекоінвестагентства та шляхів їх вирішення.

Ще одним напрямком підвищення ефективності взаємодії із громадськістю  є робота по забезпечення функціонування веб-сайту Держекоінвестагентства.

На постійній основі забезпечувалося розміщення документів та інформації на офіційному веб-сайті Держекоінвестагентства (www.seia.gov.ua).

Було забезпечено проведення громадських обговорень проектів нормативно-правових актів Держекоінвестагентства та залучення громадськості до їх підготовки шляхом опублікування даних проектів на офіційному веб-сайті Держекоінвестагентства.

Також на веб-сайті Держекоінвестагентства на постійній основі розміщувались інформаційні повідомлення, анонси, прес-релізи та фотоматеріали про резонансні події, міжнародне співробітництво та діяльність Держекоінвестагентства в цілому.

Протягом року здійснювалось вивчення і аналізування громадської думки стосовно діяльності Держекоінвестагентства через моніторинг оприлюднених у ЗМІ зауважень та пропозицій, усних та письмових звернень інститутів громадянського суспільства та окремих громадян. Варто зазначити, що зазначені зауваження не лише враховувались але й відбувалось публічне реагування на них.

Загалом протягом 2011 року проводилась активна співпраця з засобами масової інформації, зокрема:

- Прес-конференцій проведено-2.

- Брифінгів-2.

- Сприяння у проведенні конференцій, семінарів-4

- Кількість звернень, що надійшли на урядову гарячу лінію-5

- Від засобів масової інформації надійшло 122 інформаційних запити.

- Запитів надійшло відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»- 20

- Загалом надано інтерв’ю та коментарів засобам масової інформації:

телебачення – 11; радіо – 3; друковані ЗМІ – 12.

- Виступи керівництва Нац/Держекоінвестагентства на форумах, конференціях, круглих столах – 10.

Окремої уваги заслуговує висвітлення Держекоінвестагентством 17-ї Конференції Сторін Рамкової конвенції про зміну клімату ООН та 7-ї Зустрічі Сторін Кіотського протоколу, що відбулися у листопаді-грудні 2011 року в м. Дурбан (Південна Африка). Загалом було підготовлено та розповсюджено 32 прес-релізи та інформаційні повідомлення для ЗМІ

 

версія для друку