Офіційний веб-сайт
Державне агентство
екологічних інвестицій України
Головна » Нормативно-правова база » Постанови КМУ

Постанова Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. № 621 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з виконання міжнародних зобов'язань України за Рамковою конвенцією ООН про зміну клімату та Кіотським протоколом до неї" 15.06.2011

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 червня 2011 р.   621

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування
заходів з виконання міжнародних зобов’язань України
за Рамковою конвенцією ООН про зміну клімату
та Кіотським протоколом до неї

Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування заходів з виконання міжнародних зобов’язань України за Рамковою конвенцією ООН про зміну клімату та Кіотським протоколом до неї, що додається.

                           Прем’єр-міністр України                                                                                                                                                                  М. АЗАРОВ

                                             Інд.70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 червня 2011 р. №  621

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті
для фінансування заходів з виконання міжнародних зобов’язань
України за Рамковою конвенцією ООН про зміну клімату
та Кіотським протоколом до неї

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Фінансування заходів з виконання міжнародних зобов’язань України за Рамковою конвенцією ООН про зміну клімату та Кіотським протоколом до неї” (далі – бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держекоінвестагентство.

3. Бюджетні кошти, спрямовуються Держекоінвестагентством на:

сплату внесків до бюджетів Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та Кіотського протоколу до неї;

сплату заборгованості до бюджетів Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та Кіотського протоколу до неї, зокрема відповідно до графіків її реструктуризації;

оплату банківських послуг та послуг з письмового перекладу рахунків і повідомлень секретаріатів міжнародних організацій та конвенційних органів.

4. Сплата внесків до бюджетів Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та Кіотського протоколу до неї здійснюється на підставі рахунків секретаріатів міжнародних організацій та конвенційних органів в установленому порядку.

5. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому Казначейством.

6. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому порядку.

7. Держекоінвестагентство подає щокварталу до 20 числа наступного місяця та до 20 січня наступного року Мінприроди і Мінфіну інформацію про використання коштів за напрямами відповідно до пункту 3 цього Порядку.

 

версія для друку